Київський рибоохоронний патруль затвердив інформаційну та технологічну картку адміністративної послуги


З метою покращення сервісу надання адміністративних послуг та спрощення процедури їх отримання Управлінням Держрибагентства у м. Києві та Київській області затверджено інформаційну та технологічну картку погодження Режимів рибогосподарських експлуатацій водних об’єктів у районі діяльності.

Відповідно до Законів України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги» та Інструкції про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах, затверджена наказом Державного комітету рибного господарства України від 15 січня 2008 року № 4, до Управління необхідно подати наступні документи:

1. Заяву встановленої форми;

2. Режим рибогосподарської експлуатації водного об’єкта, який розробляється на підставі науково-біологічного обґрунтування;

3. Науково-біологічне обґрунтування щодо рибогосподарського водного об’єкта, на якому створюється спеціальне товарне рибне господарство;

4. Карту-схему розташування спеціального товарного рибного господарства.

Заява та документи, що додаються до неї, подаються особисто суб’єктом господарювання або уповноваженою особою заявника.

Строк надання адміністративної послуги складає 30 днів.

З наказом № НОД-85/6 від 29 серпня 2018 "Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги погодження Режимів рибогосподарської експлуатації водних об'єктів у районі діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області" можна ознайомитись за посиланням.


Читайте також:

  Графік здійснення прийому фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг до Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

  Київський рибоохоронний патруль уклав угоду з Центром надання адміністративних послуг

  Інформація щодо виданих, переоформлених, анульованих документів дозвільного характеру та відмов у їх видачі з 01 січня по 15 лютого 2019 року (через Центр надання адміністративних послуг)

  Інформація щодо виданих, переоформлених, анульованих документів дозвільного характеру та відмов у їх видачі з 01 листопада 2018 року по 01 січня 2019 року (через Центр надання адміністративних послуг)

  Наказ від 30.11.2018 № НОД–141/6 «Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги погодження Науково-біологічних обґрунтувань»

  Наказ від 14.11.2018 № НОД-129/6 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Управлінням Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області»

  Інформація щодо виданих, переоформлених, анульованих документів дозвільного характеру та відмов у їх видачі з 01 січня 2018 року по 01 листопада 2018 рокуДокументы: 1-12, 13-24.

Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

Адреса: 04053, м.Київ, вул.Тургенєвська, 82а

тел.:+38 (044) 489-60-25, тел/факс:+38 (044) 489-60-27

E-mail: kiev_fish_patrol@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t